danismanlik 2018-10-25T23:45:16+00:00
 • Satış Ekibi Kuruluşu

  Şirketlerin en önemli silahı olan başarılı bir satış gücünün oluşturulması, etkin ve verimli bir ekibin kurulmasına bağlıdır. Stratejik hedef ve öncelikleri destekleyen bir satış organizasyonu için uzmanlığımla yanınızda olacağım.

 • Satış Ekibi İşe Alım

  Başarılı bir satış gücü etkili satış temsilcilerinin seçilmesiyle mümkündür. Yapılan bir araştırmaya göre bir satış gücünün tepedeki %27’si, satışların %52’den fazlasını gerçekleştirmektedir. Kurumsal şirket kültürüne uygun satış personelinin işe alım süreçlerinde size en hızlı ve etkin çözümleri sunuyorum.

 • Satış Bütçesi ve İş Planı

  Orta ve uzun vadeli karlılık için yıllık satış bütçelerinin ve iş planlarının yapılması en önemli başlangıç noktasıdır. Ürün hizmet satışlarının getirileriyle satış ekipleri ve satış süreçlerinin maliyetlerini detaylı hesaplamalarla bir araya getirilerek en uygun iş planlarının hayata geçirilmesine destek oluyorum.

 • Hedef-Kariyer-Performans Yönetimi

  Dönemsel şirket hedeflerinin organizasyona adil ve optimum bir şekilde dağıtılması iş sonuçlarının beklenen düzeyde gerçekleşmesini kolaylaştıracaktır. Hedeflerin dağıtımı kadar, gerçekleşme sonuçlarının belirli performans sistemaği içinde değerlendirilmesi ve kariyer süreçlerine entegre edilmesi de önemlidir. Şirket hedef ve stratejilerine en uygun hedef-kariyer ve performans süreçlerinin kurgulanmasında en uygun çözümleri sunmayı hedefliyorum.

 • Motivasyon Yönetimi

  Şirket çalışanlarının motivasyonunu sağlamak, çalışma verimliliğinin artmasıyla iş sonuçlarına olumlu gerçekleşmesine katkıda bulunmaktadır. Kurumsal motivasyon çalışmaları, kulüpler, vizyon toplantıları ve diğer organizasyonların kurgulanmasında yaratıcı öneriler sunuyorum.

EĞİTİMLER
SEMİNERLER
KONFERANSLAR