EĞİTİM 2018-10-25T23:38:08+00:00

Hizmet verdiğim bazı kurumlar

Eğitim alanlar ne dediler?

Sayın Hocam, Bugüne kadar bir çok şirketin satış eğitimlerine katıldım. Bir çok satışçı ile tanıştım. Bütün samimiyetimle söylemek isterim konunuzda çok başarılı olduğunuzu ve bize aktardığınız bilgilerde çok iyi olduğunuzu gördüm. Çok teşekkür ederim emeğinize saygı duyuyorum. Syg. T.S.

Sevgili Hocam. Ben fırsat buldukça bu tarz eğitimlere katılıyorum. Aynı tarz bir çok eğitim aldım. Her seferinde yeni bir şeyler öğreniyorum. Bana ve hayatıma kattıklarınız için teşekkür ederim. Saygılar. S.İ

Harika bir eğitim aldığımı başta vurgulayarak belirtmek isterim. Umarım deneyimlerinizden faydalanarak aktarılan bu eğitimden aldığım öğrenimi hayatım ve işime yansıtarak daha başarılı olacağım. Ve size teşekkürü hayatım boyunca edeceğim. S.Ş.

Kariyerimin başlangıcında ilk eğitimime sizinle tanışarak ilerleyeceğim bu yolda müthiş bilgileriniz ve yaklaşımınızla katmış olduğunuz üstün ayrıcalıklarınızdan ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Muhteşem 2 gündü sizi tanımak ayrıcalıktı benim için. Emeğinize yüreğinize sağlık. D.D.

Çok akıcı ve eğlenceli bir eğitim veriyorsunuz. İsim yok.

Eğitim çok keyifli geçti. Farkında olmadığımız iyi ve kötü yönlerimizle yüzleşmemiz sağlandı. Genel olarak verimli bir eğitim günü geçirdik. Koca bir hafta sonunu sıkılmadan kişisel gelişimimizi sağlayarak geçirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ö.A.

Merhaba. Satış konusunda aldığım ilk eğitim. Buna sizinle başlıyor olmak da sanırım bize şans oldu. Teşekkür ederim. Y.K.

Güzel bir eğitimdi. Eğlenceli bir süreç geçirdim. Çok şey öğrendiğimi ve teoriden uygulamaya geçireceğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim. E.E.Ç.

Sevgili Devrim Ersöz. Öncelikle çok teşekkürler. Bizim için 2 gününüzü ayırdınız. Bizlere bir şeyler kattığınızın siz de farkındasınız. Vermiş olduğunuz bilgiler bize çok yardımcı olacak. İleride bunu göreceğiz ve sizi hatırlayacağız. Çok memnun kaldım. Çok teşekkürler. M.T.E.

Sayın Devrim Hocam. Eğitim son derece keyifliydi. İnteraktif olması verilen bilgilerin akılda kalmasını sağlıyor. Teşekkür ederim. S.B.

Sevgili Hocam. Pozitif elektriğiniz sayesinde çok keyifli bir eğitim oldu şahsım adına. Ses tonunuz, gruba olan hakimiyetiniz, örneklendirmedeki başarınız, şirketlerin yaptıkları sıkıcı eğitimlere olan önyargımı kaldırmamam neden oldu. Çok teşekkürler. B.K.

Hocam. Öncelikle sizi tanıdığım için gerçekten çok mutlu oldum. Eğitim içeriği çok tatmin edici ve mesleki anlamda gelişimim için çok faydalı oldu. Herşey için çok teşekkür ederim. Umarım bundan sonra da karşılaşırız. Saygılarımla. M.U.

Merhaba Devrim Bey. Cumartesi ve Pazar gününüzü ailenizden ayrı geçirerek bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Uygulamalarınız ve taktiklerinizi unutmayacağım. Bilgi ve yaşadığınız tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. İ.B.

Devrim Bey. 2 günlük eğitim sürecinde bize oldukça faydalı bilgiler aktardınız. Sizin bu coşkulu ve bir o adar etkili anlatımınız sayesinde satışlarımızda çok daha iyi bir noktaya geleceğimize inanıyorum. Bize ayırdığınız zaman için teşekkür ediyorum. Saygılarımla. İ.K.

Devrim Bey, “Satışta başarının adımları” konulu eğitime gelirken, bildiğim şeyler anlatılacak diye gelmiştim. Evet bildiğimiz kurallar ama bu kurallar etkileyici ve farklı anlatıldı. Kısacası bende “FARK YARATTINIZ” Etkili sunumunuz için teşekkür ederim. A.Ş.

Değerli Hocamız, Öncelikle böyle bir eğitime daha önce de katılmıştım. Fakat bu eğitim biraz daha farklıydı. Esprili yaklaşım ve örnekleriniz ile çok keyif aldım. Çok sıkılgan bir yapım olmasına rağmen hiç sıkılmadım. Kariyerimiz ile ilgili bu değerli bilgileri paylaştığınız için önce kendim ve diğer arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim. İnşallah tekrar görüşme şansımız olur. Saygılarımla. G.Ç.

Güzel ve dolu dolu iki gün geçti. Sıkılmadım. Sonuç olarak sizlerden öğreneceğim o kadar çok şey var ki keşke her hafta gelebilsem. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.

Bu hafta satış teknikleri ile önümüzdeki süreçlerde bana çok avantajı olacak. Gerçi bu konuda mütevazi olamayacağım ama ben çabuk kavrayan biriyim. Önemli olan sizden öğrendiklerimle kendi düşüncelerimi, bilgilerimi harmanlayıp benim de başarılı işlere imza atabilmem. Bir sonraki eğitimlerde görüşmek ümidiyle. Beni unutmayın Hocam. Saygılarımla. E.Y.

Sayın Devrim Bey, İnsan ilişkilerinde ve iletişim alanında dikkat etmediğim, gözden kaçırdığım noktaları görmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Sevgilerimle. F.O.

Söz konusu bu tür eğitimlere daha önce katılmıştım. Bu katıldığım eğitim benim için en faydalı eğitimdi. Çünkü satışın prosedürü ile uygulamasını aynı anda öğrendim. Ve konuların içeriği yüzeysel değil gerçeklerine inerek işin özünü yakalamaya yönelikti. U.O.Ş.

Zaman kullanımı konusunda çok hakimsiniz. Katılımcıları gözleyerek dikkat dağılımını ses ya da örneğinizle toparlıyorsunuz. Başarılı bir eğitimcisiniz. X jenerasyonu olmanıza rağmen teknolojide yeterlisiniz. Güler yüzlü, dinleyici yardımcısınız. İşiniz sevdiğiniz için araştırmacı ve paylaşımcısınız. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılar. Saygılar. K.B.

Değerli Hocam, Dün ve bugün sizden almış olduğum bilgiler ışığında iş hayatımda çok büyük gelişmeler sağlayacağıma eminim. BU güveni bana kazandıran bilgileri benimle paylaştığınız için size teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla. M.C.

Sevgili Devrim Ersöz, Eğitime gelmeden önce Üniversite ortamında satış teknikleri hakkında eğitim alacağım bilgisi verildiğinde ilk aklıma gelen eğitimi verecek hocanın hiç satış yapıp yapmadığıydı. Ama önyargımı kırarak rahatsız olmama rağmen akıcı verimli ve çok net bir eğitim yaşattınız. Bundan dolayı sizlere teşekkür ederim. Daha nice kişisel eğitimlerde birlikte olmak dileğiyle. M.K.

Yaklaşık 10 yıldır sigorta sektöründe şirket ayağında görev yapmaktayım. Belki 10 kez satış konusunda eğitim aldım ama en çok bizim daha doğrusu benim Türk tarzında diyebileceğim, bize uygun olduğunu düşündüğüm şu zamana kadar belki 2 ya da 3 eğitimden biri diyebilirim. Çok fazla Amerikan veya İngilizvari olmayan bir eğitimdi. Memnun olarak ayrılıyorum. Y.Ş.

Bana çok şey katan, son derece verimli ve keyif aldığım mükemmel geçen bir eğitimdi. Bu eğitime katılmanın ve hocamız Devrim Beyden böylesine güzel bir eğitimi almış olmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyor teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla. N.Y.

Devrim Ersöz’ün eğitmenliğinde düzenlenen programın içeriği çok iyiydi. Kullanılan materyallerle verilen örnekler akılda kalıcıydı. Katılımcılarla iletişimi çok sıcak ve profesyonelceydi. Her şey için teşekkürler. A.S.

Zaman ile geliştirilen satış şeklini günümüze harmanlayarak sunduğunuzu gördüm. Sahada kullanılacağını düşünüyorum. Zamanın daha fazla olması durumunda katılımcılara gördüklerini uygulatmanız daha olumlu olurdu. Etkileyici ve akıcı bir anlatım tarzınız var. Ben sizinle tanışmaktan mutlu oldum. İsim belirtilmemiş

Olumlu yönler: Zamanlama, sunuş şekli ve ders akıcılığı konusunda oldukça başarılı buldum. Günümüzde bir çok satış taktikleri mevcut fakat bunu doğru sunma, doğru aktarma ve sonuç odaklı olması ayrıca pratik anlamda kullanılabilir olmasının benim açımdan faydalı olduğunu düşünüyorum. Öneriler: Bu eğitimin daha uzun bir zamana yayarak her konunun daha detaylı bir şeklide irdelenmesi daha başarılı sonuçlar verecektir diye düşünüyorum. A.Y.

Devrim Bey, Öncelikle sunumunuz dikkat toplayıcı etkili ve akılda kalıcıydı. Bunun için teşekkür ederim. Verdiğiniz örnekler, izlettiğiniz videolar konunun pekişmesini ve akılda kalmasının kolaylaştırdı. Eğitim sonunda iyi ki İzmir’den İstanbul’a gelip böyle bir eğitime katılma fırsatı elde ettiğim için şirketime teşekkür eder, başarılı eğitim sunumunuz ve zengin bilgi paylaşımınızı etkin kullandığınız için size çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Y.A.

Devrim Hocam, Abim, Abim demeyi uygun gördüm çünkü gerçekten samimiyetinize çok inandım. Eğitimle ilgili söylemek istediğim şeyler var. Öncelikle sunumunuz, anlatışınız ve olaylara bakış açınız gerçekten çok başarılı ve takdire şayandı. Sizden 2 günde çok şey öğrendim. Ve günlük hayatımda da kullanacağım. Verdiğiniz eğitime gerçekten çok ihtiyacım olduğunu düşündüm. Bilgi dağarcığınızı, düşüncelerinizi benimle, bizimle paylaştığınız ve değerli zamanınızı ayırdığınız için minnettarım. Sizi tanıdığım için çok memnunum. Saygılarımla. Hoşçakalın. C.E.S.

Merhaba, Satış destekli eğitime ilk kez katıldım. Eksik ya da iyi bulmadığım bir şeyi söyleyemeyeceğim kıyaslama yapamıyorum. Sadece çok memnun kaldım. Bize ışık yaktığınız aşikar. Özgüven geldi diyebilirim. Bu yüzden emeğinize sağlık teşekkür ederim. (Bu arada ben de size sormak isterim: Her iki elinizde de kağıt para var yani 2 adet. Bunlardan bir tanesi 10 TL olmaması gerekiyorsa diğer kaç TL’dir. Umarım doğru sormuşumdur. Teşekkürler.) M.K.

Sayın Devrim Bey, 1-Eğitimde sürenin nasıl geçtiğini anlamadım 2- Bahsettiğiniz konularda yaptığımız hataları çok açık bir şeklide anladım. İsim belirtilmemiş

Hocam dersleriniz çok eğlenceli. Çok keyifli. 2 günün nasıl geçtiğini anlayamadım. Bir daha sizinle karşılaşmak isterim. İsim belirtilmemiş

İki günlük eğitim sonunda edindiğim ya da yakaladığım benim için önemli olduğunu düşündüğüm ipuçları oldu. Eğitim konu ve içeriği ile sunumunuz konusunda sizi kutluyorum. Sevgilerimle. H.O.

Devrim Hocamız konuyu enine boyuna ve derinliğine anlattığı için kendimizi eğitimde değil sahada pratik yapar gibi hissettik. Öğrenmenin yaşı olmaz derler ya benim için de geçerli. Eğitim şart. (Not: Katılımcımız 60 yaşındadır). H.Ç.

DİNAMİK, NEŞELİ, MEKANA HAKİM, SIRADANLIKTAN UZAK, ŞAŞIRTICI, ETKİN ANLATIM TEKNİKLERİ VAR. EN ÖNEMLİSİ SEVDİM. İsim belirtilmemiş.

Sevgili Devrim Hocam, İlk gün için (eğitim varmış bakalım ne anlatıyorlar) cevabım tamamen hızlıca verilmiş bir cevaptı. 2 gün için tekrar teşekkür ederiz. Çok faydalı olduğunuz. Başarılar. H.T.

İlk eğitim odasına girdiğimde sıcak, samimi bir gülümseme ile karşılanmam bana oldukça keyif verdi. 2 gün zarfında eğitimden aldığım şeylerin bana yararlı olabileceğini düşünüyorum. Örneklendirmeler güzeldi. İleriki satışlarımda bu eğitimden aldığım ya da öğrenmiş olduğum bilgileri kesinlikle aktaracağımı biliyorum. Sevgilerle. E.A.

Diğer eğitimlere nazaran çok eğlenceli ve hiç sıkıcı geçmedi. Çok faydalı. Devamını diliyorum. İsim belirtilmemiş

        

SEMİNERLER
KONFERANSLAR
DANIŞMANLIK