kitaplar 2018-10-25T23:32:20+00:00

Satışta zirveyi mi hedefliyorsunuz? Devrim Ersöz tarafından kaleme alınmış Ezber Bozan Satış Teknikleri, doğuştan gelen satıcılık ve yaratıcılık yeteneklerinizi açığa çıkarıp size her geçen gün değişen dünyada sıra dışı bir satış becerisi kazandıracak.

satın al

“Pembe fili düşünmeyin” söylemi, iletişimde sözlerimizin yönlendirici gücünü ve zihnimiz üzerindeki etkisini göstermek için kullandığımız bir metafordur. Yaratıcı satıcı, pazarlamacı ya da iletişimcilerin görevi işte tam da bu olmalı: “Pembe fili düşündürmek!”

satın al

Her satış profesyoneli kariyeri boyunca defalarca müşteri itirazıyla karşılaşmış ve uygun yanıtları vererek satışı kapatmaya çalışmıştır. Deneyimli satıcılar, itirazın bir satın alma sinyali olduğunu bilir ve bu fırsatı değerlendirip kârlı satışın önünü açmaya çalışır.

satın al

Pembe Fil yaratıcılık konusunda ilginç ve uygulanabilir öneriler sunuyor.

Toygar Işıklı, Besteci

Pembe Fil yaratıcılığın dünyasına açılmış ilham verici bir perde.

Timur ACAR, Aktör

Ezber Bozan Satış Teknikleri, müşterinin velinimet değil kral olduğu bu devirde satış becerilerinizi güncellemek için eşsiz bir kaynak. Pratik örnekleriyle sadece mesleği satış olanlar için değil, kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkes için başarılı bir eser

Melih ÖDEMİŞ, Yemeksepeti.com Kurucu Ortağı

Pembe Fil, satışı pozitif psikoloji ile son derece güzel harmanlamış, satıcının anayasası olarak her gün cebimde taşıyacağım bir referans kitabı

Uğur GÜLEN, Aksigorta-CEO